Шановні друзі!

Будем раді зустрічі 8 вересня о 13:00, за адресою Куликівський узвіз, 11.

Наша Студія — це високопрофесійний навчально-виховний центр позашкільної освіти з підготовки юнацтва у напрямку "Архітектура", на базі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Мета діяльності Студії — це надати можливість дітям з 8 до 14 років системно розвивати професійні здібності.

Основні напрямки підготовки з академічного малювання (рисунок, живопис), основ архітектурної композиції та моделювання (з застосуванням природних та штучних матеріалів), комп'ютерної графіки, інтерактивних лекції з історії архітектури формують навчальну програму студії. Також додатковою сферою діяльності є організація зустрічей з провідними архітекторами, художниками та дизайнерами. Обов'язковим є участь у творчих конкурсах та організація виставок робіт студійців.

Знання та навички отримані у студії «Юного архітектора», націлені не тільки на розвиток особистості в цілому, але і на підвищення професійної конкурентоспроможності на ринку праці у майбутньому.

Навчання у творчій студії «Юного архітектора» дозволяє розвити художньо-естетичні здібності, об'ємно-просторове мислення які необхідні для формування творчих навичок у дітей. «Творчість» — це унікальна здібність робити нові відкриття та втілювати їх у різноманітних винаходах, саме вона «окриляє» та робить тебе сміливим!

image001image003

image005image007