ХНУМГ ім. О.М. БекетоваРобиш свій вибір на користь Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова? Щоб тобі було зручніше визначитися з майбутньою спеціальністю в нашому Університеті, переглянь наступну інформацію.

ВИПУСКНИК ШКОЛИ? Тисни переглянути>>, щоб ознайомитись з переліком спеціальностей для вступу на навчання за освітнім ступенем БАКАЛАВРА на базі повної загальної середньої освіти.

В таблиці ти знайдеш контактні дані відповідальних осіб від кафедр, які дадуть вичерпну інформацію щодо обраної тобою спеціалізації, необхідний перелік предметів ЗНО та посилання на сайти кафедр.

Строки прийому заяв та документів за формами навчання:

ВИПУСКНИК КОЛЕДЖУ або ТЕХНІКУМУ? Тисни переглянути>>, щоб ознайомитись з переліком спеціальностей для вступу на навчання за освітнім ступенем БАКАЛАВРА на базі диплому молодшого спеціаліста.

Строки прийому заяв та документів за формами навчання:

БАКАЛАВР або СПЕЦІАЛІСТ? Тисни переглянути>>, щоб ознайомитись з переліком спеціальностей та освітніх програм до вступу на навчання за освітнім ступенем МАГІСТРА на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра.

З розкладом вступних іспитів можеш ознаоймитись тут>>

Наш Університет на сайті vstup.info>>

VstupINFO

Наш Університет на сайті vstup.osvita.ua>>

Баннер вступосвіта

Як зареєструвати особистий е-кабінет та розрахувати середній бал? Тисни>>

Registration kab

Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою. А успіху досягати краще разом!

Вступай в ХНУМГ Бекетова

Ще є сумніви?! Зроби віртуальну подорож>> по нашому Університету, або завітай до нас особисто та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

Залишились запитання?

Контактні дані Приймальної комісії:

м. Харків, ст. метро «Архітектора Бекетова»
вул. Маршала Бажанова, 17
каб. 111 центрального корпусу
(098) 206-83-93; (073) 181-18-50; (057) 707-33-26
сайт: http://abit.kname.edu.ua

та слідкуй за новинами на офіційній сторінці Університету в Фейсбуці>> та тегами#ХНУМГ_вступ #ХНУМГ_абітурієнт

Банер виборів

Баннер Довідника 2018