Одесса 1Начальник інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки Ольга Миколаївна Штангей взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Бібліотеки закладів вищої освіти: досвід та перспективи», що проходила 4–6 липня 2018 р. у м. Одесі та отримала іменний сертифікат.

На конференції були присутні представники з Польщі, Білорусії, Бельгії, Молдови, Казахстану та майже з усієї України. Відбулось плідне обговорення та обмін досвідом з таких питань: сучасні стратегії розвитку університетських бібліотек; наукометричні та бібліометричні дослідження в роботі наукової бібліотеки; культура академічної доброчесності: роль бібліотек; доступ до інформаційних ресурсів бібліотек ЗВО: комплектування, створення, збереження, використання та відображення в бібліотечних каталогах і базах даних; книжкова спадщина бібліотек ЗВО: вивчення та збереження; маркетингові комунікації в практичній діяльності бібліотек.

Одесса 2Одесса 3

Одесса 4

О. М. Штангей виступила з доповіддю «Збереження культурно-історичної спадщини Університету як функція наукової бібліотеки в контексті побудови суспільства знань», представила презентацію та відповіла на запитання учасників конференції.

VstupINFO

Вступ до Бекетова