6 липня Ювілей в ХНУМГ6 липня 2018 року в Музейному комплексі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулось святкування з нагоди 40-ої річниці від дня створення Факультету по роботі з іноземними студентами та 20-ої річниці від дня створення Центру міжнародної діяльності та освіти.

Відкрили захід ректор Університету, доктор наук з державного управління, професор Володимир Миколайович Бабаєв, директорка департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Георгіївна Карпова та проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Університету Євгеній Володимирович Грицьков.

У ході ювілейного святкування гостям, серед яких були попередні декани та співробітники факультету по роботі з іноземними студентами, іноземні студенти-випускники Університету, колишні співробітники Центру міжнародної діяльності та освіти, було презентовано історію створення й розвитку міжнародної діяльності в Університеті.

Своїми спогадами поділився перший декан Факультету по роботі з іноземними студентами Попельнух Віктор Миколайович, здобутками й перспективами нинішній – Калмиков Олег Олександрович.

15 12

Досвід кафедри інженерної екології міст в розвитку міжнародної діяльності Університету презентував старший викладач кафедри Вергелес Юрій Ігорович. Саме цією кафедрою у далекому 1994 році був ініційований перший міжнародний договір про співпрацю з Університетом Вааса (Фінляндія).

Про міжнародну діяльність Університету: від минулого до сьогодення та стратегічні напрямки роботи Центру міжнародної діяльності та освіти розповіла директорка Центру Бібік Наталя Валеріївна.

Приємними сюрпризами стали відеопривітання із ювілеєм від випускників Факультету, музичні подарунки від студентки факультету Менеджменту Міріам Ендоле, студента факультета Архітектури Кассема Мохсена та вітальні слова від кращих студентів-випускників та їхніх батьків.

За багаторічну сумлінню працю та високий професіоналізм грамотами від Департаменту науки та освіти ХОДА та Університету були відзначені співробітники Факультету по роботі з іноземними студентами та Центру міжнародної діяльності та освіти. Учасники заходу також ознайомитись з виставкою, присвяченою заходу та роботою міжнародних культурно-освітніх центрів, створених в Університеті.

Вітаємо з ювілеєм! Бажаємо подальших здобутків, процвітання, миру та розвитку міжнародного співробітництва!

Переглянути фотозвіт>>

Банер виборів