14 червня 2018 року відбулось вручення сертифікатів учасникам серії тренінг-семінарів «Сучасні практики міжнародної діяльності Університету», що проходили в ХНУМГ ім. О.Б. Бекетова з 19 березня по 9 квітня 2018 року. Сертифікати отримали 37 викладачів університету, які прослухали повний курс семінарів.

Тренінг-семінари були проведені директоркою Центру міжнародної діяльності та освіти – Бібік Н. В.

Під час проведення семінарів були розглянуті:

• питання щодо розбудови контактів з іноземними ВНЗ;
  • основні моменти ділового листування з партнерами;
  • міжнародні освітні програмами, включаючи програму Еразмус + кредитна мобільність, Жана Моне та Розвиток потенціалу.

Підписуйтесь на сторінку Центру міжнародної діяльності та освіти в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/BeketovCIRE/ і слідкуйте за анонсами наступних семінарів та подій в Університеті.

VstupINFO

Вступ до Бекетова