МузейУ 2018 році кафедра правового забезпечення господарської діяльності в рамках профорієнтаційної роботи розпочала проведення комплексу заходів щодо формування правової культури та правової обізнаності молоді серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Харкова.

На підставі укладених угод про співробітництво з різними закладами освіти викладачі кафедри правового забезпечення господарської діяльності відвідують заклади освіти з тематичними лекціями, екскурсіями, презентаціями, тренінгами і майстер-класами.

25.04.2018 року відбулася зустріч учнів Харківського приватного колегіуму з викладачами кафедри. Завідувач кафедри Килимник І.І. ініціювала діалог щодо вибору майбутньої освіти учнями цього закладу, який викликав зацікавленість серед майбутніх абітурієнтів, доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Бровдій А. М. провела урок для учнів дев’ятого класу Харківського приватного колегіуму на тему: «Адміністративна відповідальність за порушення у сфері охорони та використання лісів». Учні проявили зацікавленість тематикою уроку, активно приймали участь у обговоренні проблеми захисту лісів, їх раціонального використання, а також правових основ попередження правопорушень у цій сфері та притягнення до відповідальності осіб, винних у їх вчиненні.

03.05.2018 відбувся захист наукових робіт серед учнів Харківського приватного колегіуму, на яку запросили представників кафедри правового забезпечення господарської діяльності. Завідувач кафедри Килимник І.І. спільно з студенткою 2 курсу факультету менеджменту Солопихіною Дариною провели зустріч з учнями колегіуму щодо майбутньої участі в різних конкурсах та олімпіадах після чого Солопихіна Дарина виступила із презентацією на тему «Правове регулювання криптовалюти в Україні». Робота, виконана під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення господарської діяльності Домбровської А. В., принесла Дарині почесне 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності

«Право», який відбувся 26 квітня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія».

Також кафедрою було організовано відвідання тематичних музеїв з метою ознайомлення зі специфікою різних професій.

23.05.2018 року кафедрою спільно з центром доуніверситетської підготовки та кар’єри була організована зустріч з учнями десятих класів Харківського приватного колегіуму з метою ознайомлення їх з можливостями, які можуть отримати майбутні абітурієнти, вступивши до ХНУМГ імені О. М. Бекетова. Завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Килимник І.І. ініціювала діалог щодо вибору майбутньої освіти учнями цього закладу, який викликав зацікавленість серед майбутніх абітурієнтів та виступила з інформацією про заходи, які проводяться в нашому Університеті, зокрема, олімпіади, курси, школи розвитку тощо. Директор центру доуніверситетської підготовки та кар’єри Малініна Т. В. звернула увагу на грантові можливості наших студентів та матеріально-технічну базу.

ИнститутВ рамках цього заходу доцентом кафедри Бровдій А.М. було проведено тренінг на тему «Правове регулювання професійної діяльності», основною тезою якого став вислів: «Знання правових основ професійної діяльності є передумовою високої кваліфікації та матеріального благополуччя фахівця», оскільки правова освіта кожної особи стає обов'язковим елементом її загальної та спеціальної підготовки. Захід завершився захопливою екскурсією по Університету.

Школа 3Одним із результатів спільної праці з Харківським приватним колегіумом стала перемога в ІІ турі Обласного конкурсу наукових робіт учнів 9-11 класів загальноосвітніх, професійних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації «Розвиток сучасного підприємництва», яку отримав учень 10-го класу Азаренко Артем.

Завідувач кафедри Килимник І. І. відвідала свято останнього дзвоника у Харківському приватному колегіумі та вручила від імені ректора Університету подяку його директору Бєлічевій Т. М. за плідну

співпрацю в розвитку обдарованих дітей та молоді з побажаннями щодо подальшої спільної роботи.