312018 рік був роком тісної співпраці між ХНУМГ ім.О.М. Бекетова та загальноосвітніми закладами міста Харкова та Харківської області. Практичним результатом такої взаємодії стало розширення напрямків профорієнтаційної роботи.

Вперше учні мали можливість взяти участь у науково-практичних конференціях, наукових конкурсах і презентаціях своїх проектів, які проводились в Університеті. Вони були активними учасниками заходів «День світла», «Урбан- фест», турнірів з інформатики, основ безпеки життєдіяльності, мали можливість випробувати свої сили в наукових дослідженнях та написанні наукових робіт під керівництвом наших викладачів в Малій Академії наук.

Саме тому професорсько – викладацький колектив взяв участь у святі Останнього дзвоника в 51 школі міста Харкова де вручались грамоти, подяки, кубки, матеріали міжнародних науково- теоретичних Інтернет- конференцій та подарунки активним слухачам Шкіл розвитку при Університеті, школи «Мер міста», учасникам та переможцям інших конкурсів, які проводились в нашому навчальному закладі.

Почесним гостем на лінійці в Харківській ЗОШ № 72 був її випускник, а тепер ректор нашого Університету, професор, доктор наук з державного управління, Заслужений будівельник України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, повний кавалер ордена «За заслуги», почесний громадянин міста Харкова Бабаєв В.М. Він виступив з вітальним словом та нагородив учнів 9-Б класу Подяками за участь у дослідницькому пошуковому Проекті "Освіта в Європі - без меж" та вручив матеріали VІІІ міжнародної науково- теоретичної Інтернет- конференції з їхніми першими науковими роботами.

Слова щирої подяки від керівників шкіл та учнів прозвучали в адресу деканів факультетів ,завідувачів кафедр, викладачів, які відвідали школи Харкова та привітали випускників з святом Останнього дзвоника.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018