2З 22 по 23 травня 2018 року в місті Києві відбувся фінал благодійного конкурсу «Залізничник 2018», що проходив за підтримки Фонду Бориса Колесникова.

3У фіналі студенти з усієї України захищали власні проекти перед журі конкурсу, до складу якого увійшли: заслужений працівник транспорту, директор «Інституту транспортних стратегій» Олексій Кривопишин; заступник директора департаменту пасажирських перевезень у дальньому сполученні «Укрзалізниці» Олександр Красноштан; заступник міністра інфраструктури 2014-2015 рр., радник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кава.

На урочистій прес-конференції були оголошені імена переможців, трьома з яких стали студенти кафедри «Електричного транспорту» – Троцай Аліна Віталіївна (гр. ЕМ-2015-1), Озарків Ігор Олегович (гр. ЕТ-2016-1у), Чернявський Андрій Вікторович (гр. МЕТ-2017-1).

У якості нагороди Фондом Бориса Колесникова була надана унікальна можливість відвідати виставку InnoTrans 2018, що відбудеться з 19 по 21 вересня у місті Берлін. Найкращі студенти побувають у експозицій відомих світових виробників, пройдуть майстер-класи у фахівців, прослухають лекції та семінари з розвитку галузі.

Вітаємо усіх переможців конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів!

Детальніше: http://kolesnikovfund.org/ru/news/1638

Банер виборів