Фото Рибак Г.І. і Вороніна О.ОЩиро вітаємо

старших викладачів кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Рибак Ганну Іванівну і Вороніну Олену Олегівну з присвоєнням наукових ступенів кандидата економічних наук

Бажаємо подальших успіхів!

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки щиро вітає своїх колег – старших викладачів Вороніну Олену Олегівну та Рибак Ганну Іванівну – із затвердженням рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України та присвоєнням наукових ступенів кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 − Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

Бажаємо колегам успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги у подальшому професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка і підтримка близьких!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018