117-18 травня 2018 року представники Університету взяли участь у профорієнтаційному масовому заході міському фестивалю професій «Професія. Кар’єра. Успіх» Дніпропетровської області в містах Покров та Нікополь.

17 травня фестиваль розпочався з міста Покров, де гостей та учасників гостинно приймала загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9. В заході взяли участь учні випускних класів з дев’яти навчальних закладів міста, які познайомилися з 20 навчальними закладами із міст Харкова, Києва, Запоріжжя, Кривого Рогу, Тернополя, Дніпропетровська, Нікополя, Придніпровська, Одеси, Покров.

Випускники старших класів шкіл мали змогу перед урочистим відкриттям заходу в актовій залі проконсультуватися з фахівцями з профорієнтаційних питань, отримати рекламні буклети, знайти відповіді на турбуючи їх питання з нововведень прийомної кампанії 2018 року, кількістю бюджетних місць на різні факультети, вартістю контрактної форми навчання.

Наш Університет презентували випускники, які вже є викладачами: співробітник центру до університетської освіти та кар’єри, асистент кафедри ЕПБА та РР Кухтін К.В., та старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзинська Ю.Б.

На урочистому відкритті заходу виступили представники місцевої влади Департаменту освіти і науки, а також засновник щорічної ярмарки професій директор «Центру професійної освіти» міста Покров Людмила Носевич. Представники міського центру зайнятості розповіли школярам базові принципи вибору майбутньої професії.

18 травня пройшов другий день ярмарку вже у місті Нікополь Дніпропетровської області, де у центральній школі міста зібрали випускників декількох шкіл, та в тому ж форматі,що в перший день було проведено презентацію десяти навчальних закладів. Школярі десятих класів виявили бажання відвідати наш Університет з екскурсією у новому навчальному році, коли будуть відвідувати місто Харків з класними керівниками з дводенною екскурсією.

Організаторами фестивалю було відмічено підвищену зацікавленість абітурієнтів Дніпропетровщини саме до нашого вишу. Роботу співробітників Університету Кухтін К.В., та Радзинської Ю.Б. було відмічено подякою.

Центр до університетської освіти та кар’єри дуже вдячний всім представникам спеціальностей нашого Університету за яскраву рекламну продукцію з детальною інформацією, телефонами та адресами сайтів спеціальностей для презентації наших факультетів на виїзних профорієнтаційних заходах.

Сподіваємось на плідну співпрацю з Дніпропетровщиною, та з великим задоволенням очікуємо абітурієнтів з міста Покров та Нікополь в нашому Університеті.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018