30. 05. 2018Викладачі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова запрошуються на тренінг, який відбудеться 30 травня 2018 року о 10:15 годині у читальному залі №1 Бібліотеки.

Учасники тренінгу зможуть дізнатися про навчальні та просвітницькі можливості масових англомовних он-лайн курсів на прикладі відкритого масового англомовного онлайн-курсу з медіа-грамотності, поглибити свої знання з медіа-грамотності та набути навичок критичного мислення, ознайомитись з методикою фасилітації.

Фасилітатор курсу – старший викладач кафедри іноземних мов ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Бугаєва Вікторія Юріївна.

Участь безкоштовна. Всі учасники отримають сертифікати від Посольства США в Україні. Мова проведення тренінгу – англійська.

Тренінги – частина загальнодержавного проекту – масовий відкритий онлайн-курс з медіа-грамотності (Massive Open Online Course - MOOC), який реалізується за підтримки Регіонального офісу з питань викладання англійської мови (RELO) та відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Це розвиваючий курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Проект побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Більш детальна інформація доступна за адресою: https://www.coursera.org/learn/media. Участь в курсі вимагає знання англійської мови приблизно на рівні B1 (згідно з загальноєвропейською класифікацією рівня володіння іноземною мовою CEFR).

В ході проекту було відібрано та підготовлено 30 фасилітаторів, професіоналів англійської мови, що представляють 20 українських міст. Обрані викладачі англійської, що вдало пройшли навчання, отримали можливість в березні та квітні 2018 року провести в якості фасилітаторів шеститижневий груповий курс у своєму регіоні. Загалом було проведено близько 120 групових занять, в котрих взяло участь біля 700 учасників. Близько 500 з котрих отримали Сертифікати про проходження Курсу.