У рамках фестивалю «Бекетов Урбан Фест» пройшов батл — презентація міських проектів «Бекетівський ринг».

Студенти та школярі презентували свої ідеї на справжньому боксерському ринзі. «Бійці» виходили на батл парами та накаутували один одного питаннями, що стосувалися проектів суперника.

Оцінювали батл представники компетентного журі:

Голова журі, заступник Харківського міського голови, чемпіон за версією містобудування, архітектури та земельних відносин у суперважкій вазі, випускник Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Олексій Миколайович Садовський

Заступник Харківського міського голови, чемпіон за версією сім'ї, молоді та спорту у сперважкій вазі Костянтин Анатолійович Лобойченко

Директор Департаменту Харківської міської ради, чемпіонка за версією освіти у суперлегкій вазі Ольга Іванівна Деменко

Мер міста Харкова 1998-2002 років, чемпіон за версією взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування у суперважкій вазі Михайло Дмитрович Пилипчук

Ректор, чемпіон за версією Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у суперважкій вазі Володимир Миколайович Бабаєв

Доцент кафедри менеджменту і адміністрування, доктор наук, чемпіонка за версією державного управління у суперлегкій вазі Тетяна Валентинівна Бєльська

За результатами батлу найсильнішими було визнано два проекти «Мова модна» Калмик Дарини (учениці Харківської гімназії № 7) та проект «Етно парку Харківська Слобода» (учня ХЗОШ № 57). Друге місце також залишили за собою школярі із проектом «Друге життя екоручка» Королюк Анастасії (Харківська гімназія № 14). Переможці були нагороджені сертифікатами та цінними подарунками від партнера проекту – мережі магазинів  MOYO.UA, а усі учасники отримують білети в кінотеатр від Профспілкового комітету студентів.

Сподіваємося, що проекти, презентовані у рамках «Бекетівського рингу» знайдуть свою практичну реалізацію, а батл стане новою доброю традицією та проводитиметься з метою реалізації ідей молоді для розвитку нашого рідного міста.

«БекетовУрбанФест» триває. Запрошуємо на безкоштовну квест-екскурсію «Харків Бекетовський» для школярів, студентів та усіх бажаючих харків’ян та гостей міста/ Запис за телефоном 0956911468 (Viber)

Банер виборів

BOS банер

Баннер Довідника 2018