11Студентський Сенат –орган студентського самоврядування, покликаний підтримувати студентів, вирішувати їхні проблеми. В студентський Сенат може вступити кожен студент, який навчається в нашому вузі! Робота в студентському самоврядуванні сприяє формуванню навичок управлінської діяльності, допомагає навчитися швидко і ефективно приймати рішення, виробляє вміння працювати в команді.

13Сенат бере участь у всіх заходах університету, формує і підтримує власну організаційну культуру, засновану на професіоналізмі, відповідальності, взаємоповазі, довірі між студентами Університету і прихильність до єдиних цілей діяльності. Саме завдяки бажанню студентів йти вперед та не зупинятися на досягнутому, відбулася 12 звітно-виборча конференція студентського Сенату.

На конференції були присутні : ректор, професор Бабаєв Володимир Миколайович, декани факультетів, колишні голови студентського Сенату   Вершиніна Дарина Миколаївна та Гаруст Аліна Юріївна.

Згідно з порядком денним конференції, розглядалися такі питання:

1. Звіт голови студентського Сенату Федорової Олександри.
  2. Вибори голови студентського Сенату університету прямим таємним голосування.
  3. Звіт голови ревізійної комісії Бабенко Анни.
  4. Голосування за голів Сенату факультетів.
  5. Затвердження кошторису студентського самоврядування.

12Голова студентського Сенату Федорова Олександра детально звітувала за період з квітня 2017 року по квітень 2018, та подякувала студентам за активну участь в громадському і культурному житті університету.

В ході прямого таємного голосування головою студентського Сенату стала студентка 4 курсу факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва, групи МБГ 2014-1 Федорова Олександра Ігорівна.

Новообраними головами факультетів стали:

• На факультеті Транспортних систем та технологій Троцай Аліна Віталіївна.
  • На факультеті Інженерних мереж та екології міст Давидова Тетяна В’ячеславівна.
  • На факультеті Електропостачання і освітлення міст Перхун Олена Леонідівна
  • На факультеті Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Адаменко Анастасія Володимирівна.
  • Головою ревізійної комісії обрано Золотая Данила Сергійовича.

Ректор подякував за роботу активу студентського Сенату та вручив грамоти, а також побажав успіхів у подальшій співпраці. Серед пріоритетних ректор визначив завдання щодо підвищення якості навчання студентів. Студентське самоврядування, в свою чергу, буде намагатися зробити все можливе, щоб досягнути цієї мети.

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018