16 березня 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» прийняли активну участь у семінарі «Бухоблік та звітність в бюджетних установах: безпосередньо з перших вуст».

Семінар було організовано ГК «Фактор» – надійним партнером кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту». Семінар проводився за підтримки Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області.

Доповідачами Семінару виступили:

Гапоненко Людмила Василівна – заступник директора Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку, начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України.

Шамрай Галина Миронівна – директор Департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України.

Семінар дозволив всім нашим студентам поглибити свої знання із особливостей та останніх нормативних змін бухгалтерського обліку бюджетних установ.

VstupINFO

Баннер вступосвіта