16 березня 2018 р. студенти спеціальності «Облік і оподаткування» прийняли активну участь у семінарі «Бухоблік та звітність в бюджетних установах: безпосередньо з перших вуст».

Семінар було організовано ГК «Фактор» – надійним партнером кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту». Семінар проводився за підтримки Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області.

Доповідачами Семінару виступили:

Гапоненко Людмила Василівна – заступник директора Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку, начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України.

Шамрай Галина Миронівна – директор Департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України.

Семінар дозволив всім нашим студентам поглибити свої знання із особливостей та останніх нормативних змін бухгалтерського обліку бюджетних установ.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018