Сьогодні день народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, мислителя.

Адміністрація Університету та студенти взяли участь у святкових заходах з нагоди 204-ї річниці з дня народження видатного поета та мислителя, які відбулись біля пам’ятника Тарасу Григоровичу в Харкові.

Під час заходу лунали пісні на вірші поета «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Думи мої, думи мої». Учасники святкових заходів возложили квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу.

9 та 10 березня з року в рік в Україні проходять «Шевченківські дні». Починається святкування з покладання квітів та мітингу біля пам'ятника поету. Продовжується - просвітницькими акціями в музеях, школах, закладах вищої освіти, філармоніях, театрах та інших культурних і освітніх закладах України.

viber imageТарас Шевченко - символ українського духу і волі. Тисячі шанувальників його творчості 9 та 10 березня згадують біографію Тараса Григоровича, декламують його вірші та пильно розглядають живопис.