1До нашого Університету завітали гості – члени Молодіжної ради при Харківському міському голові. За їх ініціативи 2 березня 2018 року відбулася презентація унікального проекту – «Портал харків'янина".

Співробітник Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, проектний менеджер порталу «Харків’янин» та міської цільової суспільної програми «Суспільний бюджет(бюджет участі Харкова)» Андрій Джміль презентував міську інтернет платформу, "Портал харків'янина".

Всього участь у заході взяло близько 250 учасників. Організатори висловили щиру подяку керівництву Університету за гостинність, цікаві екскурсії, пізнавальні вікторини та спеціально обладнану аудиторію для проведення презентації проекту.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018