webofscience12 лютого 2018 року в Науковій бібліотеці Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова к. б. н. Тихонкова Ірина, фахівець з наукометричних ресурсів Clarivate Analytics (м. Київ), провела 2 семінара:

- «Відповіді на основні питання по WebofScience, JCR, EndNote, ResearcherID» - 4-х годинний семінар-практикум, на якому були розглянуті основні питання, що виникають у користувачів та шляхи їх ефективного вирішення. Учасники семінару зареєструвалися на платформі Web of science, активували ResearcherID та EndNote, навчилися здійснювати пошук за автором, наповнювати ResearcherID, створювати картотеки статей в EndNote, здійснювати пошук літератури, уточнювати результати пошуку, створювати звіт по цитуванню та зберігати перелік. 62 учасники семінару-практикуму згодом отримають сертифікати від компанії Clarivate Analytics.

Звертаємо увагу, що відкрита реєстрація на чергову серію вебінарів з можливістю отримати сертифікати http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule.

webofscience 1webofscience 3

webofscience 2

- «Складові ефективної наукової діяльності: тематика, ресурси, гранти, партнери, публікації». Під час цього семінару розглядалися можливості платформи Web of Science для підбору та аналізу наукової літератури, оцінки тематики і партнерів та пошуку грантів. Також обговорювалися питання зваженого вибору видання для публікації, ресурсів, які необхідно враховувати і застосовувати, на що звертати увагу при написанні статей у міжнародні видання тощо.

webofscience 4webofscience 6

Презентації семінарів доступні за посиланнями:

Відповіді на основні питання по WebofScience, JCR, EndNote, ResearcherID

Складові ефективної наукової діяльності: тематика, ресурси, гранти, партнери, публікації