lozova19 лютого відбувся профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» разом з обласним Центром зайнятості. За підтримки Центру доуніверситетської освіти і кар’єри викладач кафедри Земельного адміністрування і геоінформаційних систем Радзінська Юлія Борисівна зустрілася з випускниками та представниками шкіл м. Лозова.

lozova2Основною метою профорієнтаційних заходів є ознайомлення молоді з діяльністю ХНУМГ імені О.М. Бекетова, який є профільним по підготовці кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Випускники шкіл мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії та можливостей працевлаштування.

День Відкритих Дверей

facebook  instagram