Кафедрами фізичного виховання та основ архітектурного проектування було організовано та проведено товариський футбольний матч між збірними командами ХНУМГ імені О.М. Бекетова та обласного комунального закладу «Харківське художнє училище» в рамках профорієнтаційної роботи.

05.02.2018 на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова було проведено товариський матч з міні-футболу між збірними командами університету та Харківського художнього училища з метою провадження профорієнтаційної роботи кафедри основ архітектурного проектування та популяризації спорту серед молоді.

Товариський матч між командами став символічним після підписання договору про співпрацю у галузі освіти між нашим університетом та Харківським художнім училищем.

Організаторами заходу стали викладачі та завідувачі кафедр фізичного виховання і спорту та основ архітектурного проектування.

У подальшій спільній діяльності двох навчальних закладів планується постійно проводити різноманітні заходи, зокрема професійного та творчого спрямування, а також спортивні заходи.

На фото:

Ліворуч – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту доц. Бескоровайний Д.А.

По центру – директор обласного комунального закладу «Харківське художнє училище» Савченко К.Ю.

Праворуч – завідувач кафедри основ архітектурного проектування доц. Вотінов М.А.

У підсумку гри перемогу одержала збірна команди нашого університету із рахунком 10:2. Вітаємо переможців!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018