Школа урбВ січні поточного року студенти спеціальності МБГ Тимченко С. і Підгорний І. на чолі зі старшим викладачем кафедри міського будівництва, к.т.н. Івасенко В.В. прийняли участь в щорічній роботі Зимової школи урбаністики.

С сертификатамиШкола урбаністики була організована кафедрами міського будівництва та міського господарства за підтримки Фонду Ебергарда Шьока, який спеціалізується на модернізації професійної освіти у будівельній сфері в Центральній та Східній Європі й та Фонду підтримки будівельної галузі в Україні.

Заняття цьогорічної школи урбаністики проходили на базі щойно створеного факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури. На навчання були запрошений студенти спеціальності «Міське будівництво та господарство» з 12 Вищих навчальних закладів України.

Мета проведення зимової школи урбаністики в 2018 році - навчання студентів спеціальності "Міське будівництво і господарство» традиційним та експериментальним методам містобудівного проектування, а саме підходам в проектуванні публічних просторів.

Ректор КНУБАВітальні слова с приводу відкриття школи мав ректор КНУБА, заслужений працівник освіти України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор економічних наук, професор Куліков Петро Мусійович.

Серед лекторів були відомі вітчизняні та закордонні спеціалісти:

Дьомін Микола Мефодійович – народний архітектор України, член-кореспондент АМ України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, лауреат Державної премії Ради Міністрів СРСР, дійсний член, віце-президент Української Академії архітектури, дійсний член, академік-секретар Міжнародної Академії архітектури (московське відділення), іноземний член Російської Академії архітектури і будівельних наук, професор міжнародної академії архітектури (Софія), доктор архітектури, професор, завідувач кафедри міського будівництва) (Музей КНУБА);

ТоральфВайзе - дипломований інженер-містобудівник, віце-президент фонду підтримки будівельної галузі,

ДеминТоральф Вайзе

КатарінаҐеорґе - урбаніст, інтегрований експерт GIZ, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, а також партнери проекту представник консалтингу CX Design Андрій Міліневський, Сергій Сушко, засновник RealtyStory.

Общая

facebook  instagram