cost logoКафедра будівельних конструкцій Будівельного факультету має потужний науково-дослідницький потенціал та велику кількість унікальних проектів, що реалізовані в Україні та за її межами. Дослідження кафедри визнані в Україні та країнах Європейського Союзу, що підтверджує високий професійний рівень професорсько-викладацького складу кафедри.

Зокрема, доцента кафедри Будівельних конструкцій Андрія Миколайовича Бідакова запрошено взяти участь у 7-мій робочій нараді експертів комітету COST FP 1402, яка відбудеться 15-16 березня в Університеті Аалто, Фінляндія. Також, доцентом Бідаковим було отримано грант для участі у 2-й Тренувальній Школі в рамках комітету COST Action FP 1402, що присвячена тематиці «Розрахунок дерево-бетонних композитних систем», яка проходитиме 9-13 квітня в Університеті Коімбра, Португалія. Участь у Школі має на меті обмін ідеями з метою розвитку наукових знань про деревину та вироби з дерева.

COST - це європейська організація, яка має багату історію підтримки транснаціональної співпраці між дослідниками, інженерами та вченими різних країн Європейського Союзу.

Це унікальна можливість для спільної розробки власних ідей та нових ініціатив у всіх галузях науки та техніки через загальноєвропейські мережі національних наукових досліджень. Заснована на європейській міжурядовій системі співпраці в галузі науки і техніки, COST допомагає - з моменту свого створення в 1971 р. – об’єднати зусилля науки, бізнесу, політики та суспільства у всій Європі та за її межами.

Бажаємо Андрію Миколайовичу плідної роботи та реалізації нових цікавих проектів, розроблених у рамках наукових досліджень Університету, спільно з європейськими колегами.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019