Logo 1Logo 2Зустріч у рамках проекту Master in Smart Transport and Logistics for Cities (SmaLog) відбулась 29, 30 січня 2018 р. у м. Брюссель.

EB01Основними питаннями зустрічі були практика впровадження проектів Erasmus+/KA 2 з розвитку потенціалу (Capacity Building in Higher Education), управляння проектом у рамках грантової угоди та фінансове регулювання проекту відповідно до встановлених правил. Зустріч проходила на базі Management Centre Europe, м. Брюссель (Бельгія). Організатор зустрічі – Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA).

Разом із координатором проекту проф. Антоніо Комі (м. Рим, університет Тор Вергата) представник країн-партнерів доцент кафедри транспортних систем і логістики Ольхова Марія (м. Харків, Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова) приймали участь у обговоренні питань з менеджменту проектів, у групі підтримки та допомоги (helpdesk) реалізації проекту SmaLog, зокрема додаткової мобільності.  Відвідано індивідуальні консультації з офіційним представником EACEA щодо питань з реалізації проекту SmaLog.

EB02EB03

Проведено зустріч з офіційними представниками Erasmus+ UA Світланою Шитіковою та Веронікою Ткаченко, обговорено особливості впровадження проектів на території України.

EB04EB05

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry