31 січня - 2 лютого заступники декана Будівельного факультету Угоднікова О.І. та Гаврилюк О.В. та викладач кафедри Мовної підготовки, психології та педагогіки Хом'якова О. В. взяли участь у ХV Міжнародній методичій школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», яка проходила у НТУ «ХПІ». Захід об’єднає близько тисячі освітян з різних міст України.

Метою школи є підвищення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, ознайомлення із сучасними технологіями педагогічного процесу, обмін досвідом щодо нових підходів до виховання та розвитку особистості.

Під час роботи школи-семінару викладачі ознайомилися з досвідом застосування сучасних педагогічних технологій в освіті, а також із сучасними вимогами до професійної діяльності педагога вищої школи тощо.

Школа проводилася у формі педагогічних майстерень за напрямками, майстер-класів, тренінгів, дискусій, демонстрацій, презентацій, спрямованих на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей (педагогічних, організаторських, творчих, комунікативних тощо), підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ