p1Одним з пріоритетних напрямів діяльності кафедри прикладної математики и інформаційних технологій є послідовне провадження різних форм співробітництва з провідними представниками ІТ-бізнесу у Харківському регіоні. Саме таким заходом стала робоча зустріч з представником корпорації Epson у Харківському регіоні Максимом Литвиновим.

Корпорація Epson  один з найбільших світових виробників струменевих, матричних і лазерних принтерів, сканерів, настільних комп'ютерів, проекторів, а також інших електронних компонентів. Викладачі та студенти кафедри мали нагоду ознайомитися з інноваційними технологіями сьогодення та найближчого майбутнього, що пропонується компанією.

На заході були присутні начальник ІОЦ Микола Павлович Пан та заступник директора Центра технологій дистанційної освіти Університету Олександр Михайлович Анісімов.

p2

p3У живій невимушеній атмосфері Максим Литвинов окреслив коло основних досягнень в технології струменевого друку, мультимедійного обладнання та інших напрямів діяльності компанії, продемонстрував переваги друку за допомогою оригінальної фабрики друку Epson.

Студенти спеціальностей 122 – Комп’ютерні науки, 126 – Інформаційні системи та технології, 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології прийняли активну участь у вікторині від компанії Epson та ті, хто надав правильні відповіді щодо історії розвитку та параметрів сучасного обладнання від компанії Epson, тримали цікаві сувеніри.

Досягнуто домовленість про подальше співробітництво за різними напрямами, серед яких – партнерство в організації студентських наукових конференцій різних рівнів, які регулярно проводяться кафедрою прикладної математики и інформаційних технологій, та багато інших.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018