Фото 2Це правило екскурсійного обслуговування виконується неухильно, і не має значення реальна це екскурсія чи учбова. Вже в котрий раз студенти кафедри Туризму і готельного господарства складають іспит з дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» шляхом підготовки і проведення учбової екскурсії. Погода нам випала класна – по-справжньому зимова (просто-таки завірюха), – так, що молоді екскурсоводи на собі відчули усі складності професії.

Фото 1

На цей раз група на чолі зі своїми викладачами Гордіенко Тетяною Віталіївною, Рябєвим Антоном Анатолійовичем та Поколодною Марією Миколаївною готувала оглядову екскурсію центральною частиною міста.

Фото 3Фото 5

Фото 4

Зрозуміло, що студенти – народ творчий і охочий до усіляких цікавинок – так і з’явилась поряд з традиційними історико-архітектурними підтемами нова – сучасний стріт–арт відомого харків’янина Гам Лета.

Фото 6Фото 8

Фото 7

Традиційно не могли не зробити нашу екскурсію комплексною – на цей раз завітали до Харківського художнього музею – а там, як же до «Запорожців» в гості не зайти?!

Фото 9Фото 10

В цілому, не зважаючи на невеличкі недоліки, всі екзамен склали! Ось таке у нас, туристів, цікаве практично-орієнтоване навчання!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 269 гостей та користувачі відсутні