116.12.2017 року відбувся День відкритих дверей «Презентація ХНУМГ імені О.М. Бекетова». В умовах інформатизації суспільства підготовка до заходу почалася із Онлайн-реєстрації учасників на сайті Університету. Всі ,хто долучився до онлайн-реєстрації, мали можливість отримати заохочувальний подарунок і задати питання, що їх цікавили.

За результатами реєстрації географія учасників заходу дуже широка. Були представлені місто Харків, Харківська, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська, Запорізька та Луганська області.

Медіадень, який проходив в Он-лайн режимі, дав можливість взяти участь і стати активним учасником усіх подій, які відбувалися у цей день. У Welcome-зоні проводилось анкетування, реєстрація, розіграш подарунків.

А далі на абітурієнтів чекало захоплююче «Наукове шоу» кафедр ЛІСПГ, земельного адміністрування та ГІС, альтернативної електроенергетики та електротехніки, фінансово- економічної безпеки та обліку, ЕП, БА та РР, менеджменту, хімії, системи електропостачання та електроспоживання міст, експлуатації газових і теплових систем, електричного транспорту.

Члени приймальної комісії та підготовчих курсів проводили роз’яснювальну роботу щодо особливостей вступної кампанії, можливостей якісної підготовки до ЗНО та до творчого конкурсу.

Для абітурієнтів, які будуть здавати ЗНО з математики, фізики, біології, географії та бажають отримати до 20 балів з предмету, відбувалась попередня реєстрація на Всеукраїнські вузівські олімпіади. А для тих, хто бажав перевірити свої знання одразу, була проведена вікторина. Переможцями вікторини стали учні загальноосвітніх закладів міста Харкова: Донрін Дмитро, Мірошник Владислав, Михайленко Максим, Боровий Микита.

Ректор Університету В.М.Бабаєв привітав усіх присутніх та вручив переможцям сертифікати на безкоштовне відвідування підготовчих курсів з одного предмету за вибором.

Під час Квест-подорожі по Університету абітурієнти познайомилися з новітніми лабораторіями та навчальними аудиторіями.

Прес-конференція з директором ХРЦОЯО Сидоренко О.Л. та проректором Університету Малєєвим О.І., відповідальним секретарем приймальної комісії Хворостом М.В., що відбулась в актовій залі дала можливість абітурієнтам познайомитися з особливостями зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році та отримати відповіді на всі питання щодо вступної кампанії.

Привітання від студентського клубу з Днем святого Миколая, флеш-моб про спеціальності Університету, перегляд фільму завершили офіційну частину зустрічі.

Після цього учасники Дня відкритих дверей змогли відправитись у подорож до своєї професії. Зустрічі з деканами факультетів, майстер-класи та лекції розкрили секрети майбутніх спеціальностей.

За результатами анонімного анкетування присутнім найбільше сподобалися рекламний матеріал та різноманітність форм інформування під час цього заходу. День відкритих дверей пройшов цікаво і змістовно завдяки спільним зусиллям деканів та працівників факультетів, завідувачів та викладачів кафедр, відповідальним за профорієнтаційну роботу, профкому студентів, студентському сенату, працівникам господарчої групи, музейного і спортивного комплексів Університету та Центру доуніверситетської освіти і кар’єри.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018