viber image2 грудня було проведено заняття Школи юного будівельного та Школи юного геодезиста. Заняття відвідали студенти коледжів міста Харкова. Для слухачів Школи було презентовано дві тематики: «Будівельні норми при створені об’єктів інклюзивної інфраструктури» та «Особливості геодезичних та землевпорядних робіт».

Заняття провели завідувач кафедри Земельного адміністрування та геодезії д.е.н., проф. Мамонов К.А., заступник декана Будівельного факультету, к.е.н., ст. викладач Угоднікова О.І. та ст. викладач Радзинська Ю.Б.

Слухачі Школи змогли ознайомитися з новітніми тенденціями розвитку інклюзивної архітектури, Державними будівельними нормами доступності будинків та споруд для маломобільних категорій населення. У рамках практичної частини заняття слухачі Школи створили власну безбар’єрну офісну зону та дитячий майданчик, що відповідає усім правилам універсального дизайну. Також, студенти ознайомилися із проектами кафедри Земельного адміністрування та геодезії.

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018

bannerPodkusry