29 листопада студенти Університету змогли зустрітися із Народним Депутатом України, Віце-головою Бюро Групи експертів з відновлювальної енергетики, Віце-головою Бюро Групи експертів з енергоефективності Комітету зі сталої енергетики Європейської економічної комісії ООН Валерієм Володимировичем Писаренко.

Зустріч проходила у форматі «питання-відповіді» для того, щоб почути найболючіші теми студентської молоді. Відео зустрічі

IMG 54

Перш за все, студенти факультету Електропостачання та освітлення міст подякували Валерію Писаренко за організації поїздки студентів профільних спеціальностей Університету до альтернативної вітрової електростанції, яка працює у Запорізькій області. Студенти змогли відвідати поля вітряків, побувати у головному офісі автоматизованого управління та поспілкуватися із фахівцями електростанції.

Серед питань, які завдавали Нардепу було питання підвищення стипендії, анонсоване Кабінетом Міністрів, фінансування стипендіального фонду, збереження пільгового проїзду для студентів, фінансування навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та введення ЗНО для вступу на магістратуру з англійської мови. Валерій Володимирович наголосив, питання, які задавалися студентами будуть взяті на його контроль та, у разі необхідності, будуть сформовані депутатські запити щодо захисту прав та інтересів студентства.

У рамках візиту до Університету Валерій Писаренко відвідав інноваційні лабораторії: нафтогазової справи, релейного захисту, світлотехнічних вимірювань, світлового дизайну та BIM-технологій. Нардеп відзначив високий рівень матеріально-технічного забезпечення освітнього та науково-дослідного процесів вХНУМГ імені О.М. Бекетова. Також, було презентовано роботу Центру розвитку дитини, що нещодавно відкрився в стінах Університету.

Своїми враженнями від роботи Центру та візиту в Університет Валерій Писаренко поділився з журналістами:

«Сегодня в стране не существует аналогов такого уровня центра где можно оставить детей для время препровождения. Это же конечно повышает и статус самого университета, который надо поздравить с тем, что он празднует 95-летие со дня своего основания и вносит значительный вклад в экономику нашей страны.

В университете вы можете увидеть связь поколений. Здесь уже много поколений - студентов и профессорско-преподавательского состава вместе работают над сохранением и развитием идей, которые заложены в основу университета городского хозяйства. И сегодня очень важно, чтобы дальнейшее развитие сопровождалось с вовлечением и изучением новых технологий в основе энергоэффективности, где Харьков сейчас остаётся передовым городом в стране».

viber image

MOiN Ukrayni gerb Ed