1 листопада 2017 року відбулася конференція Студентського Сенату, на якій були присутні делегати студентського Сенату факультетів та запрошені: ректор, проф. Бабаєв В. М. та проректор з керівництва і координації навчально-виховної роботи навчально-методичного комплексу Малєєв О. І., декани факультетів, заступники деканів, куратори академічний груп.

Під час конференції заслухали звіт голови Студентського Сенату Федорової Олександри за період з квітня по листопад 2017 року, в якій було окреслено основні напрямки роботи і досягнення. Відбулися перевибори голів факультетів Сенату. Головою факультету Економіки і підприємництва обрано Довженко Єлизавету, факультет Транспортних систем і технологій - Троцай Аліну, факультет Менеджменту - Шульгу Карину.

На конференції було прийняте «Положення про студентську раду гуртожитку», з метою залучення його мешканців до проведення заходів, які сприятимуть поліпшенню житлово-побутових умов, дотриманню санітарного режиму, проведенню виховної, культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи, організації відпочинку, пропагуванню здорового способу життя, наданню допомоги адміністрації Університету щодо поселення студентів та аспірантів. Скореговано план проведення загальноуніверситецьких заходів. Було запропоновано проведення «Школи успішного студента» та «Зимового благодійного балу-маскараду».

Також студентів було проінформовано про відкриття в університеті «Центру розвитку для дітей».

Ректор університету, проф. В.М. Бабаєв відзначив активну роботу Студентського Сенату та нагородив подяками активних студентів за участь у громадському житті Університету.

MOiN Ukrayni gerb Ed