19 та 10 листопада відбулися презентації Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у профорієнтаційних заходах Харківського обласного центру зайнятості у смт. Зачепилівці та смт. Близнюках.

Основною метою профорієнтаційних заходів було ознайомлення молоді з діяльністю середніх та вищих навчальних закладів міста Харкова, серед яких ХНУМГ імені О.М. Бекетова є профільним по підготовці кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Представляли Університет працівники кафедри економіки підприємств, бізнес адміністрування та РР к.е.н., доцент Каюда О.П. та к.е.н., ст. викладач Владимирова М.С.

Зустрічі відвідали більше ніж 900 учнів, які мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, а також дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, проведення тренінгів і майстер-класів, надання консультацій щодо вибору професії та можливостей працевлаштування молоді.

Попереду ще безліч цікавих і захоплюючих заходів та подій, які допоможуть учнівській молоді визначитися з вибором їх професійного шляху.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018