На цьому тижні 8 листопада у рамках профорієнтаційній роботи Будівельного факультету ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представниками кафедри «Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів» заслужений будівельник Супрун О.Ю., к.т.н., доцент Золотова Н.М. та к.т.н., доцент Атинян А.О. була організована зустріч з випускниками 11 класів спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість».

image005

Викладачі кафедри «Технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та директор спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» Карпова Лариса Георгіївна, "Заслужений працівник освіти України", кандидат педагогічних наук, доцент

Під час проведення заходу викладачі кафедри розповіли про університет, про професії які можуть отримати наші студенти та окремо приділили увагу найбільш затребуваним спеціальностям у сучасному будівництві. Також відбулась жвава дискусія з майбутніми абітурієнтами під час якої вони отримали відповіді на свої запитання стосовно умов вступу до ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

MOiN Ukrayni gerb Ed