6 листопада 2017 року вперше у Харківській області відбувся Відкритий турнір з фінансової грамотності на кубок Голови Харківської обласної державної адміністрації.

Організаторами Турніру виступають Харківський банківський союз, Харківський університетський консорціум та Харківський інститут ДВНЗ «Університет банківської справи» (ХННІ УБС).

Від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у Турнірі прийняли участь студенти факультету «Економіки і підприємництва» спеціальностей «Облік і аудит» та «Економіка підприємств міського господарства»: Середа Анастасія Євгеніївна (капітан команди), Шапар Катерина В’ячеславівна, Кіреєнко Дарина Ігорівна, Порчинська Анастасія В’ячеславівна, Драчова Світлана Іванівна, Кришталь В’ячеслав Миколайович та Семерульник Алина Олегівна.

Тренерами команди виступили викладачі кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту»: доц. Лелюк Н.Є. та ст.викл. Родченко С.С.

Турнір проводиться з метою створення основ для підвищення фінансової грамотності студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, а також налагодження освітнього, наукового, організаційно-методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України.

Перший етап Турніру відбувся 06.11.2017 року в режимі online шляхом комп’ютерного тестування на сайті дистанційного навчання студентів ХННІ УБС «E-learning для банкірів».

Метою етапу виступало визначення загального рівня фінансової грамотності кожного учасника команди. Оголошення результатів відбудеться 08.11.2017 р. шляхом оприлюднення рейтингу команд.

Колектив кафедр «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» та «Економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку» та завідувачі кафедр - проф. Момот Т.В. та проф. Димченко О.В. бажають всім нашим студентам-учасникам Турніру успішної та переможної участі у всіх етапах!!!

MOiN Ukrayni gerb Ed