1111 жовтня 2017 року в рамках профорієнтаційної екскурсії з метою позитивної мотивації до отримання якісної освіти, здійснення свідомого вибору професії та національно – патріотичного виховання наш Університет відвідали учні 9-11 класів ЗОШ №6, ЗОШ №23, ЗОШ №31, ЗОШ №5 ІV освітнього округу міста Краматорська Донецької області.

Гостями були 55 учнів шкіл та Костильова Інна Анатоліївна - керівник групи, вчитель історії ЗОШ № 31; класні керівники - Васильченко Людмила Олександрівна (9 клас, ЗОШ №31), Пономаренко Вікторія Володимирівна(10 клас ЗОШ№31), Стаценко Оксана Вікторівна (11 клас ЗОШ №6) Єгорова Світлана Вікторівна (11 клас ЗОШ№ 23).

Співробітники Центру доуніверситетської освіти і кар’єри: директор Малиніна Т.В., Кухтін К.В. ознайомили учасників з основними напрямками та спеціальностями Університету, освітніми послугами і можливостями для морального, фізичного розвитку, умовами для проживання в гуртожитках.

Для гостей були організовані екскурсії до Музейного та Спортивного комплексів, в лабораторії «Видобування та підготовки нафти і природного газу» , «Транспортування нафти і природного газу», «Світлового дизайну», «Очистки води».

Ольховського Владислава та Майстрюк Єлизавету, учнів 9 та 10 класу ЗОШ№23 , дуже зацікавила можливість розвиватись особистісно та професійно за допомогою тренінгів, консультацій, Шкіл розвитку «Молодий економіст», «Бізнес- розвідник» . Алексєєву Аліну вразила матеріально-технічна база вузу, сучасні лабораторії. Вона висловила подяку за організовану змістовну екскурсію. Бажання навчатися в нашому вищому навчальному закладі для неї стало ще більшою мотивацією якісної підготовки до ЗНО.

Вчителі та учні щиро подякували адміністрації Університету, студентам – волонтерам, викладачам і завідувачам кафедр, що гостинно їх приймали, висловили побажання і надалі продовжувати співпрацю.

Присутнім на зустрічі випускникам побажаємо успішно здати ЗНО і стати студентами нашого Університету.

MOiN Ukrayni gerb Ed