331 жовтня 2017 року до студентів нашого університету, факультету Економіки та підприємництва, завітав народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, президент Української асоціації Римського клубу, почесний президент Асоціації «Інноваційний розвиток України», член Національної ради реформ, кандидат економічних наук, Віктор Валерійович Галасюк який прочитав відкриту лекцію: «Україна: від занепаду до процвітання».

В лекції були викладені результати вітчизняної економіки, починаючи з часів незалежності нашої Держави. Доведено, що негативні економічні показники розвитку країни пов’язані з впливом дії зовнішніх і внутрішніх чинників, які обумовлюють значні труднощі перетворення України в розвинуту економічну систему.

Віктор Галасюк обґрунтував, що знівелювання проблем сьогодення можливе через реіндустріалізацію, розвиток інновацій, залучення інвестицій і створення нових робочих місць (активізація розвитку промислових підприємств, створення умов для випуску продукції конкурентоспроможної на світовому ринку).

Декан факультету Соловйов О.В., від імені ректорату, подякував Віктору Валерійовичу за проблемну актуальну тему лекції , та подарував від імені ректорату Університету книгу "Стратегія розвитку Університету 2020" та висловив побажання подальшої плідної співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва. Лекція Віктора Валерійовича дуже зацікавила слухачів, виникла жива дискусія, студенти ставили багато питань, на які доповідач дав вичерпні відповіді.

MOiN Ukrayni gerb Ed