31 жовтня в ХНУМГ ім. О.М.Бекетова відбулося феєричне дійство, конкурс талановитих і творче обдарованих студентів «Дебют»! Це один із наймасовіших і найулюбленіших конкурсів студентів! "Дебют" дає можливість з головою поринути в атмосферу натхнення, дружби, творчості і, головне, - відкрити нові зірки! Цього року нашому Університету - 95 років і ми присвятили конкурс "Дебют" цій славній події, щоб ще раз привітати наш Університет.

"Happy Birthday, Університете"! – такий лейтмотив конкурсу Дебют 2017 року. Отже, все, що відбувалося на сцені, можна вважати подарунком до урочистості.

Першими на сцену вийшли номінанти на звання "Кращий ведучий". Вони представляли свої факультети і своєю чарівністю, зовнішніми даними, культурою мовлення, бездоганною дикцією почали заробляти бали в скарбничку свого факультету.

Два напружені місяці запеклих суперечок, підбору учасників, підготовки, хвилювань залишилися позаду і нарешті ми дізналися, хто з учасників став щасливим володарем дипломів конкурсу в різних номінаціях, а також який факультет став найкращим. І головне, нашому ювілярові і багаточисленним вболівальникам, учасники конкурсу подарували феєрверк позитивних емоцій!

Отож результати:

В номінації «Ведучий» дипломом третього ступеню нагородили Олександра Михайловського (БФ), дипломом другого ступеню нагородили Маргариту Мошинську (ФМ), в номінації «Кращий ведучий» переміг Ельдар Климов (ТСТ).

В номінації «Театр» дипломом третього ступеню нагородили Стадник Ілону(БФ), дипломом другого ступеню нагородили Адамович Марію, а переможницею стала Боличева Любов (ТСТ)

В номінації «Вокальний Ансамбль» дипломом другого ступеню нагородили ансамбль факультету ІМЄМ Аліну Волошенко і Дарину Манкевич, дипломом першого ступеню нагородили ансамбль факультету ЄП Катерину Колій і Юлю Демченко.

В номінації «Вокал соло» дипломом третього ступеню нагородили Аліну Явтушенко (АДОМ), дипломом другого ступеню нагородили Енделе Мириам (ФМ), дипломом першого ступеню нагородили Катерину Калій(ЄП).

Від профкому студентів всім учасникам конкурсу «Дебют» вручили торти.

В номінації «Оригінальний жанр» дипломом третього ступеню нагородили Олега Макроту (ТСТ), дипломом другого ступеню нагородили Дмитро Ілляшенко (ЕОМ), дипломом першого ступеню нагородили Валерію Бабаскіну.

В номінації «Бальна Хореографія» дипломом першого ступеню нагородили першокурсницю факультету ТСТ - Вікторію Закурдай.

В номінації «Хореографія» дипломом третього ступеню нагородили танцювальний колектив факультету ЕОМ, дипломом другого ступеню нагородили танцювальний колектив факультету ЕП, дипломом першого ступеню нагородили танцювальний колектив факультету БФ.

В номінації «КВК» дипломом третього ступеню нагородили команду «Брут» факультету БФ, дипломом другого ступеню нагороджується команда «Люди здібні думати» факультету ТСТ, дипломом першого ступеню нагородили команду «Привіт сколіоз» факультету АДОМ.

А найінтригуючий момент церемонії нагородження – який же факультет по сумі набраних балів є найбільш творчим?

Із загальною сумою 208 балів дипломом третього ступеню нагородили факультети БФ і АДОМ.

Із загальною сумою 232 балів дипломом другого ступеню нагородили факультет Менеджменту.

Та із загальною сумою 270 балів переможцем між факультетського конкурсу Дебют 2017» став факультет ТСТ.

Від компанії «Юта» , Школи танців «UA 21», студентського Сенату, профкому студентів університету всі учасники отримали подарунки.

Ми ще раз поздоровляємо Наш Славний Університет з 95-річчям, а всіх першокурсників з Дебютом!

Тобі, Університете, уся наша любов!

Уся наша творчість!

Усе наше натхнення!