2 17 жовтня 2017 року Харківський національний університет імені О.М. Бекетова гостинно відчинив свої двері для учнів шкіл міста Харкова, Харківської області та наших сусідніх областей для проведення Дня відкритих дверей «Education fest».

На захід завітало більше 500 майбутніх абітурієнтів, а також студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

1 1

335Для цих молодих людей тільки починається такий непростий, але цікавий і захоплюючий шлях у доросле життя! І перший крок - це вибір майбутньої професії. Для наших гостей ми підготували цікаву і різноманітну програму, що розпочалася ярмарком спеціальностей, на якому були представлені науково-педагогічні досягнення кафедр.

Декани, викладачі і студенти познайомили з напрямами і спеціальностями, з яких наш університет готує фахівців для міського господарства. Ми розвиваємося, зростаємо, поглиблюємо свої знання і бажаємо поділитися цими знаннями з молоддю, щоб у майбутньому саме вона стала творцем та опорою новітнього міста.

1 29 2

Для всіх, хто любить поєднувати приємне з корисним, була можливість взяти участь у «Speed dating», де можна було провести час за спілкуванням, знайомствами, та підвищенням рівня англійської.

Усіх присутніх зацікавила захоплююча екскурсія університетом, підготовлена студентським профкомом. Знайомство з аудиторіями, унікальними лабораторіями, науковою бібліотекою, спортивним і музейним комплексами спонукало відвідувачів продовжити знайомство з нашим навчальним закладом. Надзвичайно цікаво пройшли зустрічі з деканами факультетів і завідувачами кафедр, майстер-класи, семінари та круглі столи, присвячені різним спеціальностям.

4 111 1

В цей день учасники отримали багато яскравих вражень, знань та інформації. Ми надіємося, що це допоможе їм у виборі майбутньої професії та чекаємо всіх бажаючих на наступний День відкритих дверей!

12 212 1

MOiN Ukrayni gerb Ed