7 жовтня викладачі факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва взяли активну участь у проведенні Дня відкритих дверей Університету.

Абітурієнти отримали змогу ознайомитися з основними напрямками діяльності колективу факультету з підготовки фахівців у галузі архітектури, містобудування та садово-паркового господарства.

Була презентована робота усіх кафедр факультету: Основ архітектурного проектування, Дизайну та образотворчого мистецтва, Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища, Міського будівництва, Містобудування, Лісового та садово-паркового господарства. У формі цікавого інтерактивну майбутнім студентам розповіли про особливості організації навчального процесу на факультеті, головні бази практик, можливості закордонного стажування та працевлаштування.

Абітурієнти отримали можливість ознайомитися з матеріально-технічним фондом кафедр (рисувальними залами та комп’ютерними лабораторіями), поспілкуватися із завідуючими та провідними викладачами. Крім того усі бажаючі взяли участь у майстер-класах з графічного мистецтва, макетування та флористики.

Студенти та усі викладачі факультету будуть радо вітати вас, шановні старшокласники, у своїй дружній факультетській родині!!!