image003Кафедра лісового та садово-паркового господарства факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва активно прийняла участь у даному заході.

image001Кандидат сільськогосподарських наук, доцент Мусієнко Сергій Іванович та кандидат сільськогосподарських наук, доцент Лялін Олександр Іванович і ст. викладач Солодовник Владислав Анатолійович, та студенти другого та третього курсів Ковальчук Катерина, Кривенко Артем спілкувалися із абітурієнтами.

Спеціальність «Садово-паркове господарство» зацікавила 55 абітурієнтів, а саме учнів шкіл Харкова та області, учнів ліцеїв, учнів Житлово-комунального та Чугуєво-Бабчанського лісного коледжів. На питання про умови навчання, проживання, перспективи університету, факультету і спеціальностей, культурно-масове та спортивне життя університету абітурієнти та їх батьки отримали вичерпну інформацію.

image005

Гості Дня відкритих дверей дізналися про перспективи розвитку обраної спеціальності, ознайомились з новітніми розробками в лісовому та садово-парковому господарстві та сучасним обладнанням лабораторії кафедри.

image007image009

MOiN Ukrayni gerb Ed