1Вже стала гарною традицією співпраця кафедри Транспортних систем і логістики  Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова з Харківською митницею Державної фіскальної служби.

Вже другий рік поспіль Харківська митниця організовує цікаві заходи для студентів кафедри ТСЛ.

Так 30.06.17 студенти другого курсу напрямку підготовки «Транспортні технології» відвідали екскурсію до міжнародного аеропорту «Харків», що організована Харківською митницею Державної фіскальної служби. Метою екскурсії було закріплення теоретичних та отримання практичних знань з дисциплін «Митні операції» та «Комплекс митних послуг» під керівництвом викладачів кафедри Транспортних систем та логістики (старший викладач Левада Валерій Павлович,  асистент Толмачов Ілля Олександрович, асистент Соколова Надія Анатоліївна) та передових фахівців Харківської митниці для подальшого навчання за спеціалізацією «Митна справа» (Презентація освітньої програми Митна справа Левада В.П.).

6Студенти засвоїли основи авіаційної безпеки, особливості організації польотів, особливості митного оформлення товарів та особистих речей громадян, порядок проходження паспортного контролю, особливості логістичних процесів в аеропорту.

Протягом заходу студенти відвідали зону реєстрації на міжнародні рейси, неодноразово пройшли контроль на авіаційну безпеку, зону паспортного, митного, ветеринарного та фітосанітарного контролю, зал міжнародних вилітів,

приміщення технічного персоналу, перон, ангар, де проходять технічне обслуговування та ремонт літаки і навчаються пілоти, сфоторгафувалися з малою авіацією,

зустрічали чартерний рейс на пероні,

пожежно-рятувальну частину, дисчпетчерський пункт аеропорту, VIP-термінал.

Попередні заходи:

Екскурсія до міжнародного терміналу компанії DHL

Екскурсія до міжнародного аеропорту «Харків» 2016

MOiN Ukrayni gerb Ed