46 1Напередодні вступної компанії 2017 року для виявлення найкращих ВНЗ України на думку роботодавців журнал Фокус провів опитування роботодавців, яким було запропоновано оцінити першу сотню вузів з щорічного консолідованого рейтингу, складеного інформаційним освітнім ресурсом osvita.ua.

В опитуванні брали участь: "Інтерпайп", Group DF, "Метінвест", ДТЕК, ДТЕК "Нафтогаз", НАК "Нафтогаз України", Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, "АВТ Баварія", Fozzy Group, "Нова пошта", ПриватБанк, Ощадбанк , Укрсоцбанк, Кредобанк, ОТП Банк, "AXA Страхування", Concorde Capital, "Самсунг Україна", Luxoft, EVO, "Дата Груп", ISACA Kyiv Chapter, AEQUO, KPMG, "Василь Кісіль і Партнери", Deloitte, Sayenko Kharenko, EY, "Астерс", Украеропроект, "Colliers International Україна", "Інтергал-буд".

Даний рейтинг дає можливість побачити, яку можливість працевлаштування надає ВНЗ студенту-випускнику, наскільки влаштовує якість знань і чи можна ці знання застосувати на практиці. В свою чергу, роботодавці оцінюють наскільки університетська підготовка відповідає вимогам їх компаній і як добре вузи співпрацюють з ними.

За результатами рейтну ХНУМГ ім. О. М. Бекетова увійшов до 50 найкращих Університетів України! https://focus.ua/ratings/375870

Запрошуємо абітурієнтів до вступу в Університет на рівні бакалавра та магістра. Більш детальна інформація на сторінці абітурієнта http://abit.kname.edu.ua/index.php/uk/