1 DSC0533613.02.2013 Харківську національну академію міського господарства відвідали учні ОКЗ “Харківське художнє училище”. Зустріч розпочалася у музейному комплексі ХНАМГ. Гості ознайомились з музейною експозицією, присвяченою життю та творчості видатного архітектора, академіка архітектури О.М. Бекетова, історії Академії та з панорамним зображенням старого Харкова.

2 DSC05354Під час зустрічі викладачі А.А. Коровкіна, О.М. Дудка та Д.М. Гура розповіли учням про особливості навчання за напрямом “Архітектура”, провели презентацію Містобудівельного факультету, відповіли на питання та запропонували прийняти участь у академічному конкурсі “Світлодизайн 2013”, який буде проведено у рамках Міжнародного форуму “LedLight’13” для студентів архітектурних, дизайнерських вузів та творчих напрямів підготовки на базі Харківської національної академії міського господарства 15-16 травня 2013 р.

Також гості відвідали бібліотеку академії, яка оснащена зоною Wi-Fi покриття у всіх залах, має зали мистецької літератури та займає I-місце серед репозиторіїв українських вузів по рейтингу Ranking Web of Repositories.

Співробітники кафедри Архітектурного та ландшафтного проектування з великим задоволенням презентували гостям рисувальну залу, навчальні аудиторії та архітектурні проекти, у яких студенти реалізовують отриманні знання та власні творчі здібності.

3 DSC053374 DSC053555 DSC05356

MOiN Ukrayni gerb Ed