Студенти кафедри «Туризму та готельного господарства» у рамках проходження ознайомлювальної практики відвідали заклади готельного, ресторанного господарства та сфери туризму.

Під керівництвом к.е.н, ст. викладача Угоднікової О.І., к.е.н., доцента Лук'яненко О.І. та асистента Писаревої І.С. студенти змогли ознайомитися з організацією роботи реcторану «FarshLocalDinner», роботою кухні, її основними правилами та навіть отримали автограф від шеф-повару ресторану, учасника проекту «Битва шефів» Ігоря Мезенцева, який і провів для студентів ознайомлювальну екскурсію.

Маркетингова складова була висвітлена у майстер-класі від маркетолога торгово-розважального центру «Французький бульвар», яка розповіла про організацію маркетингових заходів та івентів у ТРЦ. Управління персоналом та організація виробництва у сфері послуг були тематикою, яку для студентів висвітлила директор кінотеатру «Київ» мережі кінотеатрів «Кіноленд».

Про відкриття власного бізнесу у галузі ресторанного господарства студентам розповіла власниця антикафе 7/9, як власне і про особливості роботи нового цікавого молодіжного формату – антикафе та можливостей щодо його розвитку. Заклади готельного господарства для студентів були представлені у рамках ознайомлювальної екскурсії до готелю «Аврора», проведеної за участі ст. викладача кафедри Кравець О.М., та НТЦ «Освіта» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за участі старшого лаборанта Гардаушенко Н.А.

Під керівництвом Писаревої І.С. студенти також відвідали Харківський художній, історичний музеї та музей кави, де вони не лише послухали цікаву екскурсію, але й проаналізували основи проведення екскурсій для організованих груп туристів. Додатково під керівництвом Лук'яненко О.І. студенти змогли відвідати музей відомої харків’янки Клавдії Шульженко.

Останній день практики для студентів став сюрпризом, адже кафедрою було презентовано авторську екскурсію, розроблену ст. викладачем Угодніковою О.І., нашим рідним містом, під час якої студенти змогли дізнатися про заснування міста, його основні історичні періоди розвитку та цікаві місця і архітектурні надбання, створені Олексієм Миколайовичем Бекетовим. Під час проведення екскурсії було знято презентаційний відео-ролик щодо проходження студентами ознайомлювальної практики.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ

На сайті 222 гостей та користувачі відсутні