У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова було проведено презентаційну екскурсію «7 інноваційних чудес Харкова», у рамках якої майбутнім студентам показали унікальні лабораторії, аналогів яким немає у місті Харкові.

Екскурсія була організована для випускників шкіл, коледжів та ліцеїв профспілковим комітетом студентів. У рамках екскурсії гості Університету відвідали лабораторії нафтогазової справи, релейного захисту, світлового дизайну, електричних вимірювань, сонячна електростанція, БІМ-технологій та центр «Землеустрій та кадастр».

На кожній точці екскурсантам презентували роботу лабораторій, показали, як лабораторії задіяні у освітній та науково-дослідній роботі Університету. Проект «7 інноваційних чудес міста Харкова» буде продовжено з вересня місяця у вигляді презентаційних екскурсій для харків’ян та гостей міста.

MOiN Ukrayni gerb Ed