2 червня у презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол» відбулося урочисте відкриття виставки «Харківщина: туристичні відкриття». Цього року тематикою виставки було обрано спортивний туризм. Кафедра «Туризму та готельного господарства» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова презентувала на виставці авторські екскурсійні маршрути Харківщиною: пішохідний маршрут «Харків: історія, яку замовчували», велосипедний «Спадок Бекетова» та водний маршрут Сіверським Донцем.

Експозиція виставки була підготовлена та представлена делегацією Університету у складі завідуючого кафедрою, професора Писаревського І. М., к.г.н., доцента Поколодної М.М., к.е.н, ст. викладача Угоднікової О.І., ст. викладача Кравець О.М. та студентів Університету.

Родзинкою експозиції кафедри стала інсталяція відпочинку у палатках із піснями біля вогнища під гітару та туристської їжею. Сфотографуватися та спробувати справжнє туристське життя «на смак» міг кожен бажаючий. Не став виключенням і заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев.

«Туризм - це робочі місця, це можливість для розвитку малого і середнього бізнесу, це оновлення міських і сільських територій, зростання їх інвестиційної привабливості, розвиток культурного потенціалу та збереження навколишнього середовища. Сфера туризму активно розвивається в усьому світі і в багатьох країнах формує більше 10% ВВП ", - зазначив Анатолій Бабічев, відкриваючи виставку.

На виставці презентували туристський потенціал усіх районів області та ще 15-ти міст України. Сподіваємося, ця виставка стане щорічною, що допоможе розвиткові туристського потенціалу Харківщини.

MOiN Ukrayni gerb Ed