1 фото засідання 2 червня 2017 р2 червня 2017 р. в Українсько-польському культурно-освітньому центрі ХНУМГ імені О. М. Бекетова за участі консула Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові пана Яна Здановського відбулася спільна зустріч з полонійними організаціями, представниками українсько-польських центрів, що діють при вузах та науковцями ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна та ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

1 засідання 2 06 2017На зустрічі директор УПКОЦ ХНУМГ імені О. М. Бекетова д.і.н., професор Любов Жванко ініціювала, підтриманий Генеральним Консульства Республіки Польща у Харкові, проект календаря «Видатні поляки і Харків – 2018».

Учасники засідання спільно визначили персоналії діячів, які ввійдуть до ювілейного видання, присвяченого 100-літтю відновлення незалежності Польщі. Серед них – Юзеф Пілсудський, Ромуальд Траугутт, Яніна Левандовська, Тадеуш Бжезінський та ін. – творці Польської Держави, борці за її незалежність, військові, учасники Січневого повстання, видатні поляки, які принесли славу Польщі та Харкову. Учасники проекту обговорили низку важливих організаційних питань.

До роботи над календарем під керівництвом професора, доктора архітектури Галини Осиченко залучено студентів і викладачів кафедр АБіСДАС та містобудування факультету АДОМ.

засідання 2 червня 2

MOiN Ukrayni gerb Ed