301 червня 2017 року у відділі освіти Куп'янської РДА відбулася зустріч вчителів біології, хімії, екології та основ здоров'я з кандидатом біологічних наук, доцентом кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова – Костянтином Миколайовичем Задорожним.

Зустріч з головним редактором журналу «Біологія» ВГ «Ранок», автором багатьох публікацій, численних навчально-методичних посібників з біології, робочих зошитів і програм з грифом МОН України відбулася не випадково. Цього дня на зустріч з науковцем чекали учні-учасники літньої екологічної школи на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Темою для дискусії педагогічної спільноти району з автором нового підручника було формування компетентностей при викладанні біології у 9 класі. Костянтин Миколайович проаналізував проект нової програми з біології 9-го класу, звернув увагу на проблемні моменти навчального матеріалу.

Учасникам заходу було запропоновано демоверсії нових підручників біології та основ здоров’я (автор Тагліна О.В.) для 9-го класу. Спільно обговорено шляхи удосконалення зошитів з біології на друкованій основі. Надано методичні рекомендації вчителям-предметникам щодо календарно-тематичного планування з біології (9 клас), використання Інтернет-ресурсів під час викладання предмету.

Робоча поїздка науковця мала продовження у стінах Піщанської школи під час зустрічі з молодими науковцями району доц. Задорожний К.М. ознайомив учнів з проблемами та перспективами використання генетично модифікованих організмів та провів практичне заняття з методики організації і проведення екологічних досліджень.

MOiN Ukrayni gerb Ed