Фото 11 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 242 «Туризм» у 2017 році виборола студентка кафедри туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Семків Мар’яна!!!

22-24 травня 2017 року відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Туризм» в Національному університеті харчових технологій у м. Київ, де взяли участь 56 «бакалаврів» та 24 «магістри» з 33 ВНЗ України.

Від кафедри туризму та готельного господарства Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова взяли участь дві студентки групи ТУР 2013 – 1 Семків Маряна, та ТУР 2014 – 2 – Гаркуша Ганна під керівництвом доцента кафедри туризму і готельного господарства Поколодної Марії Миколаївни.

Випробовування для учасників олімпіади проходили у два етапи. На першому здійснювалась тестова перевірка теоретичних знань студентів з 8 дисциплін які є базовими для фахівця спеціальності «Туризм». На другому – перевірялося опанування студентами практичними навичками проектування турів за допомогою інформаційних технологій. Студентам було запропоновано розробити тур на доволі нестандартну, інноваційну тематику – гастрономічну.

Фото 2

За підсумками олімпіади студентка Семків Мар’яна виборола 1 місце в Україні серед студентів освітнього ступеня «бакалавр». Отримала диплом та щирі подарунки від спонсорів – Сертифікат на безкоштовний тур до Європи!!!

Вітаємо Мар’яну та колектив кафедри Туризму і готельного господарства з цим високим досягненням !!!

Фото 3Фото 4Фото 5

Хочеться щиро подякувати Організаторам Олімпіади за гостинний прийом і організацію заходу на найвищому рівні. Тільки уявіть….

В перший день для всіх охочих було проведено оглядову екскурсію по Національному університету харчових технологій, Національному музею Тараса Шевченка, а також цікавий ворк-шоп із лідерами туристського бізнесу України – представниками туроператорів «Coral Travel», «Dizzy», «Tui», «АНГА Тревел», представниками громадської організації – Асоціація Індустрії Гостинності України, відомого готелю Прем’єр Готель Русь, а також компанії MSC Cruises, які презентували програму щодо безкоштовного працевлаштування на круїзні лайнери.

Урочисте відкриття Олімпіади відбулося у святковій актовій залі НУХТа. Олімпіаду з вітальним словом відкривав проректор з наукової роботи, д. т. н., професор Олександр Шевченко. Учасників тепло привітали декан факультету  готельно-ресторанного та туристичного бізнесу НУХТ, д. т. н., професор Віктор Доценко, заступник директора департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Андрій Шенін, провідний спеціаліст  Міністерства освіти і науки України Роман Гладковський, начальник відділу Інституту модернізації змісту освіти МОНУ Юрій Сазанов, генеральний спонсор олімпіади, директор ТОВ «Закордоном» Максим Шостак, а також голова журі Олімпіади, завідувач кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ, д. е. н., доцент Дарія Басюк. Зрозуміло не обійшлося і без святкової концертної програми у виконанні студентів університету.

На другий день після виконання завдань був зорганізований дружній вечір зі студентами факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу НУХТ.

А на третій день для студентів було розроблене пізнавально-екскурсійне завданням - туристичний квест «Welkom to Kiev», в якому проявилися інтелектуальні та спортивні здібності учасників, їх вміння бути комунікабельними та дружніми!!!

Особливу вдячність висловлюємо колективу кафедри туристичного та готельного бізнесу та її керівникові д.е.н., доценту Басюк Д.І., заступнику голови оргкомітету за наданий щиросердечний прийом, організацію цікавої та корисної професійно-орієнтованої програми для студентів та викладачів, підготовку кваліфікованих оригінальних завдань та організаційно-методичних матеріалів до проведення олімпіади.

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed