18 травня 2017 року у Харкові відбувся «Ярмарок вакансій для молоді», який організував ГО «Центр працевлаштування молоді» спільно з Карітас Харків, Харківським обласним центром зайнятості та БФ «Станція Харків». Ярмарок вакансій відбувся в рамках всеукраїнського проекту «День кар’єри Profit Day».

Захід було спрямовано на працевлаштування молоді, яка тільки починає свій трудовий шлях. Цей захід є дуже своєчасним, бо саме зараз, наприкінці навчального року для багатьох студентів випускних курсів актуалізується питання пошуку першого місця роботи за спеціальністю. Тому багато студентів Харківського національного університету імені О.М. Бекетова відвідали «Ярмарок вакансій», де малі змогу отримати інформацію щодо потреб на ринку праці, залишити свої резюме, пройти попередні співбесіди. Також молоді люди мали змогу створити відеорезюме і пройти співбесіду англійською мовою з представниками міжнародних компаній.

На «Ярмарку вакансій» було представлено біля 40 роботодавців, серед них IT-компанії, ПрАТ "Філіп Морріс Україна" та інші підприємства м. Харкова. Також бажаючі мали змогу пройти тестування, отримати інформацію про професійного навчання та інші корисні поради щодо пошуку роботи. Крім того, для учасників заходу відбулися безкоштовні майстер-класи та тренінги.

Центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ імені О.М. Бекетова (название центра сделать ссылкой на сайт центара http://cdok.kname.edu.ua) всебічно сприяє працевлаштування студентів та випускників і запрошує всіх бажаючих на консультації і тренінги щодо розвитку кар’єри і пошуку першого робочого місця.

Baby Kyle

beketov 155