15 травня 2017 року студент факультету економіки і підприємства , 2 курсу групи ЕПМГ 2015-1 Скляров Микита, в рамках навчання по програмі ERASMUS+, INTERNATIONAL CREDIT MOBILITY (ICM) STUDENT EXCHANGE PROGRAM відвідав Посольство України в Турецькій Республіці разом з іншими українськими студентами.

В рамках візиту відбулась зустріч з послом України в Турецькій Республіці Сибіга Андрійом Івановичем та його заступником по справах молоді Габер Євгенієй.

На зустрічі були обговорені питання можливості залучення українських студентів до співпраці з посольством, особливо в питанням: розвитку українських громад в Туреччині, розвиток українських шкіл, фондів допомоги українцям в Туреччині, розвитку студентства, розробили фонд допомоги постраждалим в різних надзвичайних ситуацій. Також обговорювались питання з приводу можливостей безкоштовних подорожей по Туреччині для дітей сиріт та дітей із зони АТО.

За інформацією Центру міжнародної діляьності та освіти

Анонси подій

MOiN Ukrayni gerb Ed