Вітаємо з 3 місцем Цибульняк Олександру Сергіївну у 2 турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», що був проведенний 4-5 травня 2017 р. на базі факультету економіки та управління Тернопільского національного економічного університету.

Переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» привітали проректор з наукової роботи ТНЕУ, д.е.н., професор Зеновій-Михайло Васильович Задорожний, а також голова журі, завідувач кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ, д.е.н., професор Михайло Михайлович Шкільняк.

Бажаємо Олександрі Сергіївні розвитку і наснаги, упевненості в собі, продовжувати вчитися і самовдосконалюватися!

TNEU

Анонси подій